vás na blogu,který je převážně o The Vampire Diaries a Twilight sáze.
          Děkuji za návštěvu,doufám,že se vám zde bude líbit.
          Pokud by něco stálo za zkopírování,tak prosím uvádějte zdroje,
          já je tam mám také.Děkuji.
         


Kristen Stewart

2. května 2009 v 13:57 | m.ark.y |  Twiligh sága
Kristen ztvárnila postavu Belly a musim říct,
že se na to skvěle hodí :o)


Celé jméno: Kristen Jaymes StewartPřezdívka : Kris


Narození : 9. dubna 1990, 18 let
Los Angeles, California, USA


Znamení : Beran


Výška : 168 cm

Nádherná brunetka je novou hvězdou Hollywoodskou hvězdou a to hlavně díky novému trháku Twilight,kde ztvárnila nešikovnou Bellu Swan.Je také známá z filmu Prokletí domu slunečnic.Kristen ráda surfuje,má bratra Camerona a její otec pracuje jako producer televize Fox.Všichni spolu žijí v Los Angeles.Jejím momentálním přítelem je mladík jménem Michael.
Filmografie:

Před kamerou se poprvé - nepočítám miniroličku ve filmu Třináctý rok (The Thirteenth Year) - objevila ve filmu Rose Trocheové Životní jistoty (The Safety of Objects). První velká role této mladé herečky přišla v roce 2002 v thrileru Úkryt (Panic Room). Kristen se k této roli dostala hlavně proto, že je nápadně podobná Jodie Foster, která ve filmu hrála její matku.


Po úspěšném filmu Úkryt následoval v roce 2003 snímek Cold Creek Manor od Mika Figgise. Dnes její kritiky nejvíce uznávaná role je ve skvělém dramatu Mluv (Speak), který natočila v roce 2004. Kristen bylo pouhých 13 let když si v tomto filmu zahrála roly studentky prvního ročníku střední školy, která byla znásilněna a musí se vypořádat se svým citovým traumatem. Kristen sklidila velkou chválu za ztvárnění tohoto podivuhodného portrétu mladistvých citů, které vyjádřila jen málem slov. Postava kterou ztvárnila totiž ve filmu příliš nemluví, o to těší bylo jí hrát. Později si zahrála v méně známých filmech jako Undertow (2004) a Fierce People (2005). Dále také hrála hlavní roly v rodinné komedii Chyťte tu holku (Catch That Kid).
Můžeme ji také vidět ve filmu od tvůrců Jumanji s názvem Zathura. Kristen hraje starší sestru dvou bratrů Lisu, její sourozenci objevily záhadnou hru, která je přenese do vesmíru, kde zažijí plno dobrodružství.
Dále také ve filmu The Messengers ve kterém Kristen hraje roly Jess, film bude nejspíše dokončen v příštím roce, k nám se však dostane o něco později. Další novinkou je role Lucy Hardwicke ve filmu In the Land of Women, který se zatím připravuje.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Sb:Selena And The Scene


      mad-avenue